Bitcoin

Bitcoin (BTC) Fiyatının Her Hareketini Bildi: Efsanevi Analistten Yeni BTC Tahmini

Peter Brandt, Bitcoin fiyatı için %260 yükseliş sinyali verdi.

Efsanevi yatırımcı Peter Brandt, Bitcoin’in 2013 ve 2017 yıllarındaki parabolik yükselişini aylar önceden başarıyla tahmin etmişti. Brandt buna ek olarak 2018 yılında başlayan ve neredeyse 2 yıl süren ayı piyasasını da günü gününe tahmin ederek kripto para sektöründe tam olarak devleşti. Ünlü ismin yeni BTC tahmini ise yükselişin ilerleyen günlerde de süreceğine işaret ediyor.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Fiyatı 1 Milyon Doları Görebilecek mi? Peter Brandt Açıkladı

Bitcoin Buradan %260 Yükselebilir

Brandt, Real Vision Finance ile gerçekleştirdiği röportajında Bitcoin fiyatının 56.000 dolar seviyesinden yükselmeye devam ederek %260’lık bir performans sergileyeceğini ifade etti. Tecrübeli analist, logaritmik grafiğe göre Bitcoin fiyatının şu an asıl büyük hareketinin öncesinde olduğunu belirtti.

“Bence şu an bitcoin’in 2017 yılında birkaç ay yerinde sayıp en büyük yükselişini yaptığı orta noktadayız. eğer bu doğruysa bitcoin fiyatının 200.000 dolar üzerine çıkması mümkün olabilir.”

Brandt, Bitcoin’in bu seferki fiyat yükselişinin ise eşi benzeri görülmeyen bir gelişme olduğunu belirtti. Koronavirüs salgını nedeniyle Bitcoin iki veya üç yılda gerçekleştireceği yükselişi 1 yıldan kısa sürede gerçekleştirdi. BTC’nin meteorik yükselişine dikkat eden herkesin tarihe yaşanırken tanıklık ettiğini ifade eden analist, bunun hayat boyu 1 kere gelecek fırsatlardan olduğunu belirtti.

Bitcoin’in kısa sürede üç kere parabolik yükseliş elde ettiğini ifade eden analist, bunun hiçbir piyasada yaşanmadığını da vurguladı. Analiste göre 10 yıllık sürede bu kadar fazla yükseliş daha önce tarihte görülmedi ve bir daha da görülmeyebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
baybars

Her zaman zengin kazanır,3 kurış parası olan her zaman kaybeder,dünyadaki bütün fakirler oynuyorsa filmin sonunzengin kazanır,fakir kaybeder olur,sonra yorum yapanlar zaten ertesi gün unutulur.yapay zekaya bağlanmış sistemler.ve yapay zeka sonucu zengin daha zengin olur fakür daha fakir.filmğn sonu.maalesef.büyük parası olanlar yapay zeka programı işe takip ettiklerinden paraya para katarlar.bizede göstermelik mumları gösterirler.geri kalan yorumcularda köşe yazıları yönlendirmeden götürürler hepsi bu

Mert

Yalandan ölmüş mü var? İşi gücü palavra, yalan, balon haber! Bildiğin medeni, yaygaracı, pumpcu! Ama ne diyorsa tersi çıkıyor!!!!

Not; Bu yavşağın haberini yazmayın lütfen…

Anonim

Walla tersi çıkarsa battik 😂


Başa dön tuşu