AnalizBitcoin

Bitcoin (BTC) Hareketinin Sinyali Veren Fenomen, Yeni Rakamı Açıkladı!

Bitcoin hareketi öncesi sinyal veren fenomenin yeni rakamı 13.900 dolar

Bitcoin son zamanların rekorunu kırarken bu hareketi öngören yatırımcılar doğru pozisyon almanın keyfini yaşıyor.

Twitter fenomeni ve DCG Ceo’su Barry Silbert, Bitcoin’de yaşanacak hareketi herkesten önce görerek takipçilerini uyardı. Bitcoin 9500 seviyelerinden işlem görürken 25 Temmuz akşam saat 20.30 sıraların attığı “Are You Ready” (Hazır mısınız?) tweetinden saatler sonra Bitcoin’de sıra dışı yükselmeler meydana geldi.

Takipçileri Barry’nin bu tweetini etkili bir sinyal olarak gördü. Barry daha sonra attığı tweette gözlerin 10.500 dolar seviyesine çevrildiğini söyledi. Bu tweetten çok kısa bir süre sonra 10.500 dolar seviyesi geçildi ve Bitcoin 11.000 dolar seviyelerini test edip kısmen geri çekildi.

Yaklaşık 1 saat önce yeni tweetini paylaşan Barry, gözlerin 13.900 dolar seviyesine çevrildiğini belirtti. Barry’nin bu tahmininin de diğerleri gibi gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini yakından takip ediyor olacağız.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu