Bitcoin

Bitcoin (BTC) Tahminleri İle Bilinen Tom Lee’den 2022 BTC Açıklaması

2022'de BTC fiyatını ne bekliyor?

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 2021 yılında tüm zamanların rekorunu kırıp 69.000 dolara ulaşsa da 100.000 dolar hedefi hala birçok kişi için asıl hedef konumunda.

Özellikle PlanB gibi uzman isimlerin BTC tahminleri 2021 bitmeden 100.000 doların görüleceğine işaret ettiği için beklenti sene içerisinde daha da artmıştı.

Tom Lee, Bitcoin Tahminlerini Bırakmıyor

Şimdi ise hem Block One’ın CSO’su Brock Pierce, hem de kripto para sektörünün çok yakından tanıdığı bir isim olan Tom Lee, kendi BTC tahminlerini paylaştı.

Fundstrat Global Advisors kurucu ortağı olan Tom Lee, Bitcoin fiyatı konusunda Pierce’e katılıyor.

İlgili Haber
Ünlü Kripto Milyarderi Bitcoin'in 2022'de Göreceği Değeri Açıkladı

Tom Lee, Market Rebellion programına katıldığında lider kripto para birimi Bitcoin hakkında net açıklamalarda bulunmuştu.

Lee, BTC’nin 200.000 dolar aralığında olduğunu vurgulayarak bunun elde edilebilecek bir başarı olduğunu aktardı.

Bunun “fantastik” gözüktüğünün farkında olan Lee, yine de bunun oldukça faydalı ve net hedef olduğunun altını çizdi.

2021 yılında Bitcoin’in 100.000 dolar olacağını ifade edenlerden olan Lee, ne yazık ki bunda başarı elde edemedi.

Buna rağmen Lee’nin Bitcoin ETF tahmini başarılı oldu. Ünlü uzmana göre Bitcoin fiyatının önünde şu an güçlü direnç noktaları yok ve BTC bir anda 70.000 dolardan 100.000 dolara kadar çok hızlı ilerleme elde edebilir.

Lee’ye ek olarak Ballet’in CEO’su Bobby Lee de Bitcoin fiyatının 2022 yılında 300.000 doları göreceğini ifade etmişti ve bu tahmin birçok kişiye göre bir hayli iddialı geldi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu