Kripto HaberleriBitcoinBitcoin (BTC) Tüm Rekorları Yerle Bir Etti: 100.000 Dolar mı Geliyor?

Bitcoin (BTC) Tüm Rekorları Yerle Bir Etti: 100.000 Dolar mı Geliyor?

Takip et

İlk ve hala lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), tüm zamanların rekorunu tazeleyi başardı.

Bitstamp kripto para borsası üzerinde 68.564 doları gören lider kripto para birimi, Kasım ayının başından bu yana %11 yükseldi. Bu aslında ekim ayından beri de %42 yükseliş yaşandığını gösteriyor.

Bitcoin Rekor Kırdı

Bitcoin’in toplam piyasa değeri artık 1,289 trilyon dolar seviyesine ulaştı ve gümüşün toplam piyasa değeri bile geçildi.

Bunun devamındaki hedefin altının toplam piyasa değerini geçmek olduğunu ise herkes tahmin edebilmekte.

Bitcoin fiyatı aslında SEC’nin ilk Bitcoin ETF’ine onay vermesinden sonra ciddi bir artış elde etmiş ve Bitstamp üzerinde 67.000 doları görmüştü. Şimdi ise Bİtcoin’in yeni rekor kırmasının arkasında Barry Silbert’in tweeti yer alıyor olabilir.

Digital Currency Group CEO’su Barry Silbert, geçtiğimiz günlerde attığı tweetinde bu haftanın Bitcoin ve kripto para sektörü için “büyük hafta” olacağını belirtti.

Daha önce de bu açıklamalar ile gündeme gelen isim, yükseliş haberlerini önceden bildirmiş ve bu tahminleri hep doğru çıkmıştı.

İlgili Haber
Bitcoin Fiyatı Haftaya Damga Vurdu! Peki Bu İndikatöre Göre Sıradaki Hedefler Neler?

Öte yandan ünlü kripto para analisti ve S2F modelinin arkasındaki isim olan PlanB’ye göre kasım ayında 88.000 dolar, devamındaki ayda ise 100.000 dolar ve üstü görülebilir.

S2F modeline göre fiyatın tıkır tıkır ilerleyeceğini belirten analist, aslında şu ana kadar çok fazla yanılmadı. Bitcoin fiyatının 75.000 dolar psikolojik direncini kırması ise beklendiği gibi bir etki ve rekor getirebilir.

Sektörün toplam değeri ise 3 trilyon doları ilk kez gördü.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları