BitcoinHaberlerKripto Para

“Bitcoin (BTC) Uzun Vadeli Boğa Trendini Koruyor!”

BlockTower Capital ortağı Michael Bucella, keskin düşüşlere rağmen Bitcoin'in halen yükseliş modunda olduğunu söyledi.

Lider kripto para biriminde yaşanan düşüşler devam ediyor. Pazar günü 36.500 dolar seviyelerine kadar çıkan BTC, 33.000 dolar seviyelerine kadar düştü.

Pazartesi gününe güzel bir başlangıç yapamayan Bitcoin gibi altcoinlerde de sert düşüşler gözleniyor.

İlgili Haber
Bitcoin ve Küresel Piyasalarda Kanlı Pazartesi! Altın Pozitif Ayrışıyor!

Bitcoin ve altcoinlerde yaşanan bu sert düşüş sonrası yatırımcılar kara kara düşünürken kripto ve blockchain yatırım firması olan BlockTower Capital kurucu ortağı Michael Bucella, keskin düşüşlere rağmen Bitcoin’in halen yükseliş modunda olduğunu söyledi.

“Korkulacak Birşey Yok, Bitcoin Yükseliş Modunda!”

CNBC ile yaptığı röportajda konuşan Bucella, Bitcoin‘in büyümeye devam ettiğini ve yaşanan her düşüşün yükseliş trendinin bir parçası olduğunu savundu.

Bitcoin’deki volatilitenin yatırımcılar için sürpriz olmaması gerektiğini dile getiren BlockTower yöneticisi, BTC’de görülen 35.000 $’ın altındaki her fiyat seviyesinin perakende yatırımcılar için kripto piyasasına yeniden girme fırsatı olduğunu belirtti.

“Bitcoin hala büyüme modunda. Zira logaritmik grafiğe baktığımızda BTC’nin halen uzun vadeli bir boğa trendinde olduğunu görüyoruz.

Bitcoin, hala genç bir varlık sınıfı bu bağlamda Bitcoin’deki volatilite şaşırtıcı olmamalı.”

2021 yılında Bitcoin ve kripto para piyasasında görülen muazzam büyümeyi korunmanın zor olacağının altını çizen Bucella, 2021’de kısa sürede yükseliş yaşadığımız için şimdi ani düşüşler yaşanmasının normal olduğunu belirtti.

Bucella son olarak Bitcoin’in yükseliş trendinde olduğunu yineleyerek, sadece bunun biraz zaman alacağını söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Vadesini sekeyim

Anonim

Aynen yukselmeyecek bize yedirmezler bunu yazın bir şeyler olacak veya önümüzdeki ayda bir şeyler olacak ve nerde gireceğini nerde çıkacağını iyi bileceksin ve her duyduğuna inanmiyacan


Başa dön tuşu