BitcoinXRP

Bitcoin (BTC) ve Ripple (XRP) Japon Yatırımcılarının Gözdesi

Gördüğü ilgi XRP'yi zirveye taşımaya yeter mi?

Geçen seneden bu yana yapılan bir araştırma Japon yatırımcılarının en çok BTC ve XRP’ye yatırım yaptığını ortaya koydu. Bu iki kripto para birimini listenin sonlarına doğru Mona ve LTC izliyor.

BTC Japonya’da Da Birinciliği Kimseye Kaptırmadı!

Coinmetrics.io’nun kurucu ortağı Nic Carter’ın yaptığı araştırmanın verilerine göre yatırım sıralamasında ilk sırayı 1 milyar 228 milyon dolarlık değerle Bitcoin alıyor. Lider para birimi BTC 1.liği Japonya’da da kimseye kaptırmazken 2. sıradaki XRP’nin borsa cüzdanlarındaki değeri tam 656 milyon dolar, 3. sırada 169 milyon dolarla karşımıza çıkan ETH’yi 67 milyon dolarla BCH, 46 milyon dolarla MONA ve 21 milyonluk değeriyle LTC izliyor.

XRP’nin Şansı Ne Zaman Dönecek?

Her ne kadar Japon yatırımcıların gözdesi olsa da düşüş odaklı hareket grafiğini ters yönlü hale getirmeyi başaramayan XRP değeri an itibariyle 0,226 dolardan işlem görüyor. Bakalım güvenlik eksikleri nedeniyle hakkında açılan davalarla başı dertte olan XRP uzun vadeli işlem grafiklerinde nasıl bir seyir sergileyecek?

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı