Kripto HaberleriBitcoinBitcoin (BTC) ve Ripple (XRP) Japon Yatırımcılarının Gözdesi

Bitcoin (BTC) ve Ripple (XRP) Japon Yatırımcılarının Gözdesi

Takip et

Geçen seneden bu yana yapılan bir araştırma Japon yatırımcılarının en çok BTC ve XRP’ye yatırım yaptığını ortaya koydu. Bu iki kripto para birimini listenin sonlarına doğru Mona ve LTC izliyor.

BTC Japonya’da Da Birinciliği Kimseye Kaptırmadı!

Coinmetrics.io’nun kurucu ortağı Nic Carter’ın yaptığı araştırmanın verilerine göre yatırım sıralamasında ilk sırayı 1 milyar 228 milyon dolarlık değerle Bitcoin alıyor. Lider para birimi BTC 1.liği Japonya’da da kimseye kaptırmazken 2. sıradaki XRP’nin borsa cüzdanlarındaki değeri tam 656 milyon dolar, 3. sırada 169 milyon dolarla karşımıza çıkan ETH’yi 67 milyon dolarla BCH, 46 milyon dolarla MONA ve 21 milyonluk değeriyle LTC izliyor.

XRP’nin Şansı Ne Zaman Dönecek?

Her ne kadar Japon yatırımcıların gözdesi olsa da düşüş odaklı hareket grafiğini ters yönlü hale getirmeyi başaramayan XRP değeri an itibariyle 0,226 dolardan işlem görüyor. Bakalım güvenlik eksikleri nedeniyle hakkında açılan davalarla başı dertte olan XRP uzun vadeli işlem grafiklerinde nasıl bir seyir sergileyecek?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları