AnalizBitcoinHaberler

Bitcoin, Bu Senaryoyu Takip Ediyor! Sırada Ne Var?

PlanB'nin 20 Haziran analizi başarılı şekilde ilerliyor!

Bitcoin’de şimdiye kadar başarılı işler yapan stoktan akış modelinin (S2F) mucidi PlanB 20 Haziran tarihinde Bitcoin için en kötü senaryo tahmini açıklamıştı.

İlgili Haber
PlanB Bitcoin İçin En Kötü Senaryosunu Açıkladı! "Aralık 135.000$"

Çin FUD’u sonrası Bitcoin’deki hash rate kaybına bağlı olarak gelen düşüşler S2F modelinde sapmaya neden olmuş ve indikatörün doğruluğu tartışılmaya başlamıştı.

Ancak PlanB bunun geçici bir sapma olduğunu ve en kötü senaryoda dahi Bitcoin’in bu yıl 135.000$’a çıkacağını ifade etmişti.

Aylık olarak en kötü senaryo beklentilerini paylaşan analist şu ifadeleri kullanmıştı;

“Bir çok temel nedenden ötürü haziran ve temmuz aylarında zayıflığın devam ettiğini görebiliriz. 2021 için en kötü senaryoma göre, Ağustos’ta 47.000$’ın, Eylül’de 43.000$’ın, Ekim’de 63.000$’ın, Kasım’da 98.000$’ın, Aralık’ta 135.000$’ın üzerinde olacağız.”

Analistin 20 Haziran tarihli paylaşımına geriye dönüp baktığımızda, gerçekten Ağustos ayının 47.000$ üzerinde, Eylül ayının da 43.000$ üzerinde kapanış yaptığını görüyoruz.

PlanB’nin en kötü senaryosu tıkır tıkır işlemeye devam ederken, analistten de bu konuda bir paylaşım geldi ve yeni hedefin 63.000$ olduğunu söyledi.

Bitcoin Ekim ayında da analistin beklentilerine paralel hareket edecek mi takip ediyor olacağız. Bu noktada yatırımcıların bu tarz beklentilerden etkilenmemelerini ve fırsatı kaybetme korkusuna kapılmadan risklerini kontrol ederek piyasalardaki genel görünüme göre değerlendirme yapmalarını tavsiye ediyoruz.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

ben bu adamın analizlerini 6 aydır takip ediyorum hedefleri %100 tutuyor . takipteyim


Başa dön tuşu