binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Cash (BCH) 1 haftada 100 dolar değer kazandı!

Bitcoin Cash (BCH) 1 haftada 100 dolar değer kazandı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tarihin en dikkatle izlenen, yeri geldiği zaman Bitcoin’den (BTC) bile daha fazla ilgi gören kripto parası Bitcoin Cash (BCH) bugün dahil artış gösterdi. İlk 10 büyük kripto para birimi arasında sadece Bitcoin ile Bitcoin Cash (BCH) artış yaşarken, diğer altcoinlerin tamamında ise düşüşler oldu. Fiyatın aniden düştüğü Ethereum, Ripple ve Litecoin’e oranla Bitcoin Cash (BCH) yatırımcılarına son 7 gün içerisinde ortalama 100 dolar değer artışı kazandırması ile bir hafta içerisinde %14 civarında daha iyi kazanç elde edilmesinde etkili sonuçlar verdi.

Bitcoin Cash (BCH) için beklenen senaryo: 1. olması

Bitcoin Cash (BCH) için beklenen senaryo bu türden artışlarını sürdürmesi ve tarihin en kazançlı yatırım aracı olması ile birlikte kripto paralar arasında Bitcoin’in dahi yerini alarak 1. sıraya yerleşen, en fazla piyasa oranına sahip olan kripto para olması yönünde. Yatırımcıların ise bu durum için bir süre daha geçmesi gerektiğini ve birkaç ay içerisinde bu şekilde büyük değişimler olabilecek olduğunu tahmin ettikleri, analistlerin ise yarı olumlu görüşte oldukları biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail