coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoin CashBitcoin Cash (BCH) Yüzde 8 Değer Kazandı

Bitcoin Cash (BCH) Yüzde 8 Değer Kazandı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Gün içerisinde son 24 saatlik zaman diliminde %8 oranında değer kazanan Bitcoin Cash (BCH) yatırımcılarına beklenmedik değer artışı ile iyi bir kazanç sağladı. Kripto para birimleri özellikle son dönemde çok sayıda yatırımcının ilgisini çekerken, birçok yatırımcı ise düşüşler nedeniyle yeni yatırımlar yapmaktan imtina duyuyordu. Bitcoin fiyatını yükselten gelişmeler doğrultusunda 3 gün içerisinde 150 doların üzerinde değer kazanan BTC’nin ardından Bitcoin Cash (BCH) bugün beklenmedik oranda bir değer artışı gördü.

%8 oranında değer kazanmasının ardından 238 dolar seviyesine yükselen BCH, kısa süre içerisinde bu yükselişi yaşarken diğer altcoinler ise ortalama olarak %4.9 oranında değer kazandılar.

BTC fiyatında çok büyük yükseliş olmadığı halde bu kadar büyük bir değer kazanmasının BCH için nasıl açıklanacak olduğu konusunda ise bazı farklı görüşler var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail