Bitcoin Cash

En Çok Değer Kaybedenlerden Oldu: Bitcoin Cash 100 Dolardan Fazla Düştü!

Bitcoin Cash fiyatı 100 dolardan fazla düştü.

Bitcoin Cash fiyatı 100 dolardan fazla düşerek yatırımcılarına zor saatler yaşatıyor. BTC’nin büyük bir düşüş yaşamaya başlaması ile birlikte Bitcoin Cash fiyatında da düşüşler gündeme geldi ve 100 doların üzerinde bir fiyat düşüşü ile birlikte çok büyük değer kaybederek yatırımcılarını zora soktu. Bitcoin Cash fiyatındaki değer kaybı bundan bir hafta kadar süre öncesine göre 100 doların üzerini görürken 220 dolardan kendisine alıcı bulan BCH’nin yakın zamanda fiyat düşüşlerinden dolayı elden çıkarıldığı ve çok sayıda panik satış yapan BCH yatırımcısının olduğu iddia edildi.

Bitcoin Cash fiyatı ve piyasa oranı ile piyasa hacmindeki düşüş yatırımcıları zora sokarken, çok fazla insan kripto para biriminin değerindeki bu düşüşün nedeni konusunda Bitcoin fiyatındaki düşüşü neden olarak görmekte.

Bitcoin Cash fiyatının yükselmesini bekleyen ve 325 doların üzerine çıkmasını bekleyen kripto para birimi yatırımcılarının bu kadar kısa süre içerisinde düşüş beklemediği için son düşüş yatırımcıları çok fazla etkiledi. Bitcoin Cash fiyatının ne zaman geri yükselebilecek olduğu ise tamamen belirsiz olan bir gerçek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu