Bitcoin Cash

Bitcoin Cash Hard Forku Etkileri Sürüyor

BCH hard forkunun piyasa üzerindeki etkileri sürse de yavaş yavaş sona eriyor.

Bitcoin Cash hard forkunun etkileri yavaş yavaş sona ermeye başladı. Kripto paraların etkisini düşüş yönünde göstermeye başladığı, fiyat düşüşleri ile adından söz ettirdiği son 10 güne yakın süredir piyasa hacminde milyarlarca dolar kayıplar oldu. Piyasa hacmindeki kayıpların oranı çok ciddi yükselirken, yatırımcılar kripto para piyasalarındaki düşüşlerin etkisinin ne zamana kadar devam edecek ve ne zaman son bulacak olduğunu tartışmaya başladılar. Bitcoin fiyatındaki düşüşlerin artacak olduğu iddiaları ve 1.000 dolara düşecek olduğu konusundaki iddialar fiyatın düşecek olduğu konusunda beklentilere sebep oldu ve yatırımcıların yeni alımlar yapmasının önüne geçti.

BCH etkisi azalacak

Bir süre sonra tamamen bitmesi beklenen Bitcoin Cash hard forku etkisinin Roger Ver tarafından dün yapılan ”kazanan taraf biz olduk ve bu konuyu başlatan SV ekibiydi. Yaptıkları yorumlar ironik, biz kazandık” açıklaması ile piyasa üzerinde olan etkisinin de azalacak olduğunu resmen göstermiş oldu.

Hard fork etkilerinin bir süredir piyasada yaşattığı düşüşlerin son bulması ile birlikte piyasanın tekrar eski günlerine geri dönmesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu