Bitcoin CashKripto Para

Bitcoin Cash piyasa hacminde yükselme

Bitcoin Cash piyasa hacminde 1 milyar dolar değer artışı

Bitcoin Cash fiyatında olan artış sayesinde yatırımcılar %10 değer artışını fırsat bilerek satışları hızlandırdı. Bu hız sayesinde yatırımcılar birkaç gün önce yaptıkları yatırımlarından son derece fazla değer kazandıklarını belirtirken, yatırımcıların beklentisi ise %10’luk değerinin %20’lere kadar varabilecek olduğu ve bu artış sonucunda ise piyasa hacminin çok daha fazla değerlenmesi yönünde açıklamalar yapılıyor ve beklentiler bu yönde artış gösteriyor.

Güncel Değeri
$8.277.935.519 USD 
1.298.256 BTC’ye eşit.
Değişim (24h)
$531.568.265 USD 
83.368 BTC’ye eşit
Dolaşan Mevcut
17.437.963 BCH
Max Üretim
21.000.000 BCH
Gün içerisinde piyasa hacmi olarak ise 8.3 milyar dolar piyasa hacmi gören BCH, bu sayesinde bir gün öncesinde olan 7.3 milyar dolarlık piyasa hacmine oranla çok daha fazla değer kazandı ve yatırımcıların servetine servet kattı. Çok büyük piyasada yer almadığından dolayı Bitcoin’e oranla çok daha düşük olmasına rağmen BCH’nin bu adımları sayesinde elde edecek olduğu itibarın gelecek süreçte kendisinden yana faydalı olabilecek olduğu ve bir yatırım aracı olarak düşünüldüğünde son derece verimli olacağı düşünülmekte. BCH ve BTC arasındaki fark ise büyük.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu