binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Cash vs Bitcoin Yatırımı

Bitcoin Cash vs Bitcoin Yatırımı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ve Bitcoin Cash yatırımı arasında ciddi farklar bulunuyor. Dünyanın en fazla tercih edilen 1. kripto para birimine karşı 3-4. sırada bulunan kripto parasını karşılaştırmak her zaman mantıklı olmadığı üzere bu konuda asıl kararı vermek için öncelik her zaman yapacak olduğunuz değerlendirmelerde olması gerekiyor. Kullanıcı ve yatırımcılar genellikle yatırım yapacak oldukları zaman Bitcoin asıl önder kripto para olmasından dolayı ilk tercihlerini genellikle BTC ile yaparken, zaman zaman da bazı kullanıcılar direkt olarak Bitcoin Cash yatırımı yaparak kripto para dünyasına giriş yapabiliyor.

Bitcoin Cash yatırımcıları genellikle Bitcoin’e oranla daha fazla kazanç sağlayamaz durumda olmalarına rağmen zaman zaman daha fazla kazanç sağlama durumları da yaşanmıyor değil.

Kullanıcılar Endişeli

Birçok kullanıcı kripto para denince akla Bitcoin gelmesinden dolayı yatırımlarını bu yönde kullanıyor ve tercihlerini bu yönde yapıyorlar. Elbet bir zaman sonra kullanıcıların Cash yatırımları da yaptıkları bilinmesine rağmen şu aşamada direkt olarak Bitcoin yatırımı yapılması tavsiye edilmekte.

  • Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi yerine geçemeyecek nitelikte içeriktir.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail