Bitcoin Cash

Bitcoin Cash’e İlgi Ethereum Dolayısı İle Azalabilir

Bitcoin Cash'e ilgi azalacak mı?

Bitcoin Cash hard forkundan sonra aradan geçen uzunca bir süreye rağmen değerini çok arttıramadı ve fiyatı neredeyse hep sabit belirli oranlarda değişti. Kripto para piyasalarının alışkın olmadığı olayların yaşandığı 2018 yılında yatırımcıların tercihleri arasında olan Bitcoin Cash, bu sene ise Ethereum hard forku dolayısı ile ilgi ve yatırımcı kaybına uğrayabilir.

Milyonlarca insanın hayalini süsleyen kripto paraların riskli olarak görmesine rağmen güvenerek yatırım yaptıkları Bitcoin Cash’in ilgi kaybetmesi piyasada belirli bazı risklerin artmasına ve piyasa fiyatının düşmesine sebep olabilir. Yatırımcılar, piyasada Ethereum’un daha fazla değer kazanabilecek olduğunu ve piyasa hacminin daha fazla artarak Bitcoin Cash’ten Ethereum’a geçen yatırımcı sayısının artış kazanabilecek olduğunu düşünüyorlar.

Ethereum’a ilgi artabilir

Ethereum’a yönelik olarak ilginin artabilecek olduğu, fiyatların artması durumunda BTC’nin ETH ile birlikte piyasada tekrar en fazla tercih edilen 2 kripto para birimi olarak güçlerini sağlamlaştırabilecek oldukları bilinen bir gerçek. Ethereum hard forkundan sonra yaşanacaklar piyasada beklenmedik etkiler yaratabilir ve bu etkiler oldukça kritik sonuçlar ve beklenmedik yaratabilir.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box