Bitcoin Cash

Bitcoin Cash’e İlgi Ethereum Dolayısı İle Azalabilir

Bitcoin Cash'e ilgi azalacak mı?

Bitcoin Cash hard forkundan sonra aradan geçen uzunca bir süreye rağmen değerini çok arttıramadı ve fiyatı neredeyse hep sabit belirli oranlarda değişti. Kripto para piyasalarının alışkın olmadığı olayların yaşandığı 2018 yılında yatırımcıların tercihleri arasında olan Bitcoin Cash, bu sene ise Ethereum hard forku dolayısı ile ilgi ve yatırımcı kaybına uğrayabilir.

Milyonlarca insanın hayalini süsleyen kripto paraların riskli olarak görmesine rağmen güvenerek yatırım yaptıkları Bitcoin Cash’in ilgi kaybetmesi piyasada belirli bazı risklerin artmasına ve piyasa fiyatının düşmesine sebep olabilir. Yatırımcılar, piyasada Ethereum’un daha fazla değer kazanabilecek olduğunu ve piyasa hacminin daha fazla artarak Bitcoin Cash’ten Ethereum’a geçen yatırımcı sayısının artış kazanabilecek olduğunu düşünüyorlar.

Ethereum’a ilgi artabilir

Ethereum’a yönelik olarak ilginin artabilecek olduğu, fiyatların artması durumunda BTC’nin ETH ile birlikte piyasada tekrar en fazla tercih edilen 2 kripto para birimi olarak güçlerini sağlamlaştırabilecek oldukları bilinen bir gerçek. Ethereum hard forkundan sonra yaşanacaklar piyasada beklenmedik etkiler yaratabilir ve bu etkiler oldukça kritik sonuçlar ve beklenmedik yaratabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu