bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Çin'deki Son Olaylardan Sonra Daha Çok İlgi Görüyor

Bitcoin Çin’deki Son Olaylardan Sonra Daha Çok İlgi Görüyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin’e ilgi son dönemde daha fazla yükselirken, kripto para yatırımcıları son dönemde daha fazla sayıda kripto para biriminin fiyat ve piyasa hacmindeki artışları konuşuyor. Bitcoin fiyatının ne kadar yükseleceği merak konusu olsa da Çin’de durumlar diğer yatırımcıların olduğu yerlere göre daha farklı.

Bitcoin’in Çin’de daha çok ilgi görmesinin nedeni arkada olan nedenlerin son zamanlarda çok daha fazla gündemde olmasından kaynaklanıyor. Bitcoin fiyatında olası yükseliş ve beklentilerin kısa süre içerisinde Hong Kong’ta yaşanan olayların ardından daha fazla Çin’deki yatırımcıların kripto para artışlarına neden oluyor.

Çinli kripto para birimi yatırımcılarının bu konuda istekler ve beklentileri arasında zaman zaman kararsızlıklar ve bazen düşüş ve yükselişler yaşanabiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları