BitcoinHaberler

Bitcoin Destekçisi Senatör Lummis’in Kaç Bitcoin’i Var?

ABD'li senatörlerin Bitcoin yatırımları devam ediyor.

Bitcoin ve kripto para birimlerine verdiği destek ile bilinen Cumhuriyetçi senatör Cynthia Lummis’in Bitcoin’e 50.001-100.000 dolar arasında yatırım yaptığı ortaya çıktı.

2012’de kabul edilen STOK yasasına göre belli bir miktar üzerinde geliri olan senatörlerin yaptığı finansal işlemleri 45 gün içerisinde açıklaması gerekiyor.

Senatör Lummis, son yaptığı bildirimde en son 16 Ağustos’ta River Financial platformu aracılığıyla en az 50.001 dolarlık Bitcoin alımı yaptığını açıkladı.

Lummis’in ofisindeki bir sözcü, 45 günlük yasal süre geçtikten sonra yapılan gecikmeli bildirimde “dosyalama hatasının “olduğunu belirterek devam etti:

Gecikmeyi fark ettiğimizde, düzeltmek için Etik kurulla birlikte çalıştık. Dürüst bir hataydı ve sorun cezasız bir şekilde çözüldü.

Haziran sonunda yaptığı bir röportajda; ilk kez Bitcoin kelimesini 2013 yılında kızı ve damadından duyduktan sonra kripto sektörünün en koyu destekleyicilerinden biri haline gelen Lummis, ilk Bitcoin alımını 330 dolar seviyelerinden yaptığını ve 5 Bitcoin’e sahip olduğunu söyledi.

Senatör Lummis, daha önce de Bitcoin bildirimi incelemesi yaşamıştı. Zira Lummis Nisan ayında yaptığı bildirimine Bitcoin’i dahil etmemiş daha sonra 100.000-250.000 dolar arasında Bitcoin’e sahip olduğunu söyleyerek bildirimini değiştirmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Barış Zafer TERKOĞLU

YAKLAŞIK 1 AY ÖNCESİNDE COİNCOLİK , KRİPTOKOİN GİBİ UYGULAMA SAYFALARINDA Kİ YORUMLARIMDA AÇIKÇA BELİRMİŞTİM…2 AVUKAT 2 BÜYÜK İŞ İNSANI 5 SENATO YETKİLİSİNİN ELİNDE TUTTUKLARI BİTCOİN , ETH VEDE İSMİ SIR GİBİ TUTULAN 2 ALT KOİN’DEN PİYASA DEĞERİ TOPLAM 75 MİLYAR USD DEĞERİNDE KRİPTO PARALARIN ÖZEL İSİMLERİN HESAPLARINDA SOĞUK CÜZDANLARDA SAKLI TUTULDUĞUNU İFADE ETMİŞTİM…SENATÖR LUMMİNS SADECE BİR PİYON’DUR…🤔🤔🤔


Başa dön tuşu