Bitcoin

‘Bitcoin Dibi Gördü’ İddiaları Bir Kez Daha Boşa Çıktı!

Bitcoin ile ilgili dibi gördüğü iddiaları bir kez daha boşa çıktı.

Bitcoin ile ilgili olarak son günlerde bazı analistler 8.000 dolar, bazıları 7.500 dolardan alımlar yapılması önerisinde bulunurken, bugün 7.000 dolar sınırına tekrar düşen Bitcoin’in bir kez daha yatırımcılarına zorluk çıkardığı gözlemlendi. Yatırımcılara kazanç açısından yüksek kazançlar vaat eden kripto para analistlerinin iddiaları çoğu zaman yanlış çıkarken, 7.300 doları dip olarak ifade eden yatırımcılar ve analistlerde bu dönemde bu konuda yanıldıklarının farkına çok iyi vardılar.

Bitcoin’i düşürenler kimler ve neler bilinmezken, bu dönemde dip fiyatın 6.000 dolarlı fiyat noktalarında olması bekleniyor. Bu fiyat noktasından yapılacak olan yatırımların daha büyük risk barındırdığı ve daha fazla tehdit oluşturduğu belirtiliyor. Bitcoin’e sahip olmanın zamanı olarak bu dönemde yatırım yapmak yerine kısa süre beklemenin en uygun karar olduğu belirtiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu