Bitcoin

”Bitcoin Dip Fiyat Olarak 1.800 Dolara Düşebilir, 1.000 Sınırdır”

Murad Mahmudov'un açıklamaları doğru çıkacak mı?

Ünlü kripto para analisti Murad Mahmudov, kripto paraların 2019’da değerinin en yüksek seviyelere ulaşamayabilecek olduğunu ve Bitcoin’in dip fiyat arayabilecek olduğu uyarısında bulundu. Dip fiyat beklentisinin en düşük 1.800 dolar seviyesi ile sınırlı olacağını ve 2.400 dolar bile olabilecek olduğunu açıklayan Murad Mahmudov, ”kripto para piyasalarında yaşanacak olan değişimler yakın zamanda veya bu yıl içerisinde yaşanabilir. Bitcoin fiyatının en düşük 1.800 dolar, ortalama ise 2.400 dolar ile dip fiyat görmesini bekliyorum. 1.000 dolar olan en büyük psikolojik sınırın ise altına düşmesini beklemiyorum” dedi.

Bitcoin 2019’da kötü gidişat sergiler

Murad Mahmudov’a göre Bitcoin 2019 yılında iyi gidişat sergilemeyecek ve dip fiyat arayışı sürecek. 6.000 dolardan 3.200 dolar seviyesine çöküş kadar büyük psikolojik etkinin 1.000 dolara kadar olmayacağını düşünen ünlü analistin bu yorumları ne kadar doğru olduğunu ise 2019 yılının 12 ayı gösterecek. 12 ay sonra Bitcoin olduğu noktada mı sayacak ve kalacak, yoksa beklenenden daha büyük performans göstererek binlerce dolar değer artışı mı yaşayacak? Piyasaların dip fiyat beklentisinin ise bu süreçte önemli olduğu değerlendiriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu