AltcoinAnalizBitcoin

“Bitcoin Düşecek Bu İki Altcoin Uçuşa Geçecek!”

Ünlü analistten iddialı fiyat tahminleri geldi.

Kimileri altcoin sezonunun artık geçtiğini iddia ediyor, kimileriyse Bitcoin için astronomik fiyat tahminlerinde bulunuyor. Söz konusu olan kripto para piyasası olunca her analistin farklı bir görüşü öne çıkıyor.

Örneğin Twitter’da 63.700 takipçili analist Credible Crypto’ya göre Bitcoin 11.800 dolarlık seviyenin üzerinde kalmayı başaramazsa ciddi bir düzeltme görerek sırasıyla 11.660, 11.100 ve 10.560 dolarlık seviyeleri görebilir. Bitcoin’in düşmesi halinde ise piyasanın tamamının bundan olumsuz etkileneceğini sözlerine ekleyen analist hiçbir kripto paranın bu etkiden muaf olamayacağını ifade etti.

Öte yandan Ethereum ve Kyber Network’ün gelmesini öngördüğü geri çekilmenin işaretlerini gösterdiğini belirten analist, önümüzdeki günlerde söz konusu iki altcoinde daha büyük düşüşler görüleceğini belirtti.

Bitcoin fiyatındaki düşüş beklentisine karşın XRP ve COMP’ta önümüzdeki birkaç haftalık süreçte büyük bir patlama olacağına inandığını belirten Credible Crypto, özellikle XRP’nin belli bir dip seviye oluşturduğunu ve artık yükseliş kıvamına geldiğini iddia ederek “XRP için roket yakıtını doldurun, yakında aya gidiyoruz!” yorumunu yaptı!

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu