binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin Düşecek Diyenleri Şaşkına Uğrattı

Bitcoin Düşecek Diyenleri Şaşkına Uğrattı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatları bugün itibari ile tekrar az az yükselmeye başladı. Kripto para dünyasının hem ”anası” hem ”babası” konumunda olan Bitcoin yatırımcılarından güven kazanırken yükseliş sonucunda bazı kullanıcıların satış yapma yönünde tercihlerini kullandıkları görüldü. Ethereum, Litecoin ve diğer kripto paralarda da yaşanan yükseliş ise piyasanın olumlu olarak hareket etmeye başladığını gösteren detaylardan sadece bir tanesi oldu.

Ethereum kullanıcıları bugün haftanın en yüksek gününü geçirdi. Yine benzer olarak Bitcoin yatırımcılarının da bugün son 7 gün içerisinde en yüksek fiyatlı günün olduğu ve 7645 dolar seviyesinde olan BTC’nin haftalık rekorunu bugün akşam saatlerine doğru kırdığı basına yansıdı.

Yatırımcılar Bugün Mutlu

Bugün fazlası ile mutluluk içerisinde olan yatırımcıların bir kısmının gelecekte düşüş yaşayabilecek olduğu endişesi dolayısı ile yatırımlarını satmasına rağmen kripto para piyasası mevcut olumlu durumu korudu. Bazı kripto paralarda düşüş olduğu bilgisi ulaşırken, birçok kripto parada ise yükseliş olduğu, bu durumun en azından bir süre daha olumlu ve olumsuz olarak tartışmalara sebep olacak olduğu paylaşıldı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail