fbpx
AnalizBitcoinHaberler

Bitcoin Düşecek Diyenleri Şaşkına Uğrattı

Nexo

Bitcoin fiyatları bugün itibari ile tekrar az az yükselmeye başladı. Kripto para dünyasının hem ”anası” hem ”babası” konumunda olan Bitcoin yatırımcılarından güven kazanırken yükseliş sonucunda bazı kullanıcıların satış yapma yönünde tercihlerini kullandıkları görüldü. Ethereum, Litecoin ve diğer kripto paralarda da yaşanan yükseliş ise piyasanın olumlu olarak hareket etmeye başladığını gösteren detaylardan sadece bir tanesi oldu.

Ethereum kullanıcıları bugün haftanın en yüksek gününü geçirdi. Yine benzer olarak Bitcoin yatırımcılarının da bugün son 7 gün içerisinde en yüksek fiyatlı günün olduğu ve 7645 dolar seviyesinde olan BTC’nin haftalık rekorunu bugün akşam saatlerine doğru kırdığı basına yansıdı.

Yatırımcılar Bugün Mutlu

Bugün fazlası ile mutluluk içerisinde olan yatırımcıların bir kısmının gelecekte düşüş yaşayabilecek olduğu endişesi dolayısı ile yatırımlarını satmasına rağmen kripto para piyasası mevcut olumlu durumu korudu. Bazı kripto paralarda düşüş olduğu bilgisi ulaşırken, birçok kripto parada ise yükseliş olduğu, bu durumun en azından bir süre daha olumlu ve olumsuz olarak tartışmalara sebep olacak olduğu paylaşıldı.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı