Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Düşmanı Warren Buffett'ın Desteklediği Banka'dan BTC Hamlesi!

Bitcoin Düşmanı Warren Buffett’ın Desteklediği Banka’dan BTC Hamlesi!

Takip et

Tüm dünyada insanların Bitcoin (BTC) ve kripto para birimlerine olan ilgisi artmaya devam ettikçe, kurumsal tarafta yer alan bankalar da müşterilerinin ilgisini ve taleplerini görmezden gelmiyor.

Goldman Sachs gibi pek çok dev isim müşterilerine Bitcoin ve kripto para hizmeti sunarken son olarak Brezilya’nın en büyük çevrimiçi bankası Nubank’tan da Bitcoin hamlesi geldi.

Nubank yaptığı açıklamada 54 milyondan fazla kullanıcısı için Bitcoin ve kripto para alım satım hizmeti başlattığını duyurdu.

“Nubank aracılığıyla kripto para satın alma seçeneğini artık tüm müşterilerimiz için sunuyoruz. Kripto para alımı yapmak için uygulamanızı güncellemeyi unutmayın.”

Hatırlanacağı üzere Nubank Mayıs ayının başlarında müşterileri için Bitcoin ve Ethereum (ETH) hizmeti başlatacaklarını duyurmuştu.

İlgili Haber
Warren Buffett'ın Desteklediği Banka, Müşterilerine Bitcoin ve Ethereum Alım Satım Hizmeti Verecek!

Banka ilk olarak piyasadaki en büyük kripto para birimleri olan Bitcoin ve Ethereum’u işleme açtıklarını belirtti.

Nubank ayrıca, Bitcoin ve Ethereum’u seçmelerindeki neden olarak kripto pazarına büyük oranda hakim olmalarını gösterdi.

“Kullanıcılarımız için kripto para teklifini mevcut piyasa koşullarına göre test edilmiş ve kendisini kanıtlamış Bitcoin ve Ethereum’la sınırlamak kullanıcılarımıza kripto para piyasasına daha güvenli bir giriş sağlayacaktır.”

Nubank, Bitcoin Düşmanı Warren Buffett Tarafından Destekleniyor!

Nubank ayrıca Warren Buffett tarafından destekleniyor ve bankanın sermayesinde Buffet’in önemli bir payı bulunuyor.

Bilindiği üzere Warren Buffett Bitcoin’e karşı şüpheci yaklaşımıyla biliniyor ve her defasında Bitcoin’i kötülüyor.

Zira Buffett bir açıklamasında Bitcoin’in değersiz olduğunu düşündüğünü belirterek “Dünyadaki tüm BTC’ler için 25 dolar dahi vermem” demişti.

İlgili Haber
Warren Buffett'dan Çarpıcı Bitcoin Açıklamaları Geldi!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları