AltcoinBitcoinHaberler

Bitcoin Düşse De Bu Altcoinler Yükselmeye Devam Ediyor!

Kripto paralarda son durum ne?

Güney Afrika’da ortaya çıkan yeni koronavirüs varyantının oluşturduğu endişeler küresel piyasalarda  büyük bir satış dalgasını tetiklerken, kripto paralarda bundan nasibini aldı.

Gün içerisinde Bitcoin 53500$’a kadar gerilerken, kayıplar %10’un üzerine çıktı. Bitcoin’e teknik olarak baktığımızda önemli bir destek seviyesinde olduğumuzu görüyoruz.

Bitcoin trend desteğinde tutunmaya çalışırken birçok altcoinin de geçtiğimiz günlerdeki karlarını sildiğini ve destek seviyelerine gerilediğini gözlemliyoruz. Bitcoin’de yükselen trend desteğinin korunması, altcoinlerdeki kayıpların telafi edilmesine yardımcı olacaktır.

Bitcoin’deki geri çekilmeye rağmen son 24 saatte yükseliş trendini koruyan altcoinler olduğunu görüyoruz.

CoinmarketCap verilerine göre ilk 100 kripto para arasında yer alıp son 24 saatlik performansı bakımından Bitcoin ve diğer altcoinlerden pozitif ayrışan kripto paralar şunlar;

CoinmarketCap verilerine göre ilk 100 kripto para arasında yer alıp son 24 saatlik performansı bakımından en çok kayıp yaşayan kripto paralar ise şunlar;

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu