Bitcoin

Bitcoin Alanlar Pişman Oldu, Fiyat Sınırdan Döndü!

Bitcoin fiyatı yatırımcılara istediğini veremiyor ve son dönemde düşüş eğilimi giderek artıyor.

Nexo

Bitcoin fiyatında son zamanlar kötü geçti. Kripto para birimi yatırımcıları ”artık bitti, kazanacağız” dediği sırada yeni bir piyasa darbesinden etkilenerek büyük oranda Bitcoin fiyat kaybı ile karşılaştılar. Görünen o ki kısa süre içerisinde piyasada daha büyük düşüşler yaşanacak ve piyasa fiyatında daha da fazla beklenmedik düşüşler gündeme gelebilir.

Bitcoin bugün yaşanan son gelişmeler doğrultusunda 1000 dolardan çok değer kaybı ile karşı karşıya kaldı. 7.200 doların üzerine tekrar yükselişe geçen fiyat 6.900 dolar sınırına kadar düşüp rekor bir düşüş rallisini de başlatmaya hazır görünüyordu. Oysa ki kripto para analistleri 3.300 dolara kadar düşüşü olağan görmeye başlamışlardı ancak her zaman yanıltıcı olabilen kripto para pazarı bugün bir kez daha yanılttı yatırımcıları ve analistlerini.

Her ne kadar BTC’de sert düşüşler olsa da yatırımcıların düşüşlerden dolayı değil panik satışlardan dolayı kaybettiği düşünülüyor. Bu dönemde panik satış yapmak veya ciddi yükseliş dönemlerinde FOMO etkisi ile alış yapmak uzmanlara göre en tehlikeli ve zarar ettiren konulardan bir tanesi.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı