Bitcoin

Bitcoin Alanlar Pişman Oldu, Fiyat Sınırdan Döndü!

Bitcoin fiyatı yatırımcılara istediğini veremiyor ve son dönemde düşüş eğilimi giderek artıyor.

Bitcoin fiyatında son zamanlar kötü geçti. Kripto para birimi yatırımcıları ”artık bitti, kazanacağız” dediği sırada yeni bir piyasa darbesinden etkilenerek büyük oranda Bitcoin fiyat kaybı ile karşılaştılar. Görünen o ki kısa süre içerisinde piyasada daha büyük düşüşler yaşanacak ve piyasa fiyatında daha da fazla beklenmedik düşüşler gündeme gelebilir.

Bitcoin bugün yaşanan son gelişmeler doğrultusunda 1000 dolardan çok değer kaybı ile karşı karşıya kaldı. 7.200 doların üzerine tekrar yükselişe geçen fiyat 6.900 dolar sınırına kadar düşüp rekor bir düşüş rallisini de başlatmaya hazır görünüyordu. Oysa ki kripto para analistleri 3.300 dolara kadar düşüşü olağan görmeye başlamışlardı ancak her zaman yanıltıcı olabilen kripto para pazarı bugün bir kez daha yanılttı yatırımcıları ve analistlerini.

Her ne kadar BTC’de sert düşüşler olsa da yatırımcıların düşüşlerden dolayı değil panik satışlardan dolayı kaybettiği düşünülüyor. Bu dönemde panik satış yapmak veya ciddi yükseliş dönemlerinde FOMO etkisi ile alış yapmak uzmanlara göre en tehlikeli ve zarar ettiren konulardan bir tanesi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu