binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin ETF'lerinde Grayscale'in Çıkışları Hız Kesti! Pozitif Girişler Devam Ediyor! İşte Detaylar

Bitcoin ETF’lerinde Grayscale’in Çıkışları Hız Kesti! Pozitif Girişler Devam Ediyor! İşte Detaylar

Bitcoin ETF'lerinin toplam girişi 11.54 milyon dolara ulaşarak, bu sektördeki yatırımcı ilgisinde ve sermaye akışında bir artışa işaret etti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para yatırım ortamındaki son gelişmelerde, Bitcoin spot Borsa Yatırım Fonları (ETF’ler) 8 Mayıs’ta kayda değer bir faaliyete tanık oldu.

Bitcoin Spot ETF’lerinde Pozitif Görünüm Devam Ediyor

Raporlara göre, Bitcoin spot ETF’lerinin toplam net girişi 11.54 milyon dolara ulaşarak, bu sektördeki yatırımcı ilgisinde ve sermaye akışında bir artışa işaret etti.

Özellikle Grayscale’in Bitcoin Yatırım Ortaklığı (GBTC), bu dönemde kaydedilen herhangi bir giriş veya çıkış olmadan sabit kaldı.

Buna karşılık, Bitwise’ın Bitcoin ETF’si (BITB) 11,54 milyon dolarlık önemli bir tek günlük net giriş yaşadı ve yatırımcı güveninde ve bu özel fona tahsisatta kayda değer bir artışa işaret etti.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance'ten Delist Duyurusu! Dört Altcoin İşlem Paritesi Spot İşlemlerden Delist Edildi!

Bitcoin spot ETF’lerinin toplam net varlık değeri (NAV) şu anda 51,504 milyar dolar gibi önemli bir seviyede bulunuyor ve kripto para tabanlı yatırım araçlarının daha geniş finansal ortamdaki artan öneminin altını çiziyor.

Bu rakam yalnızca piyasanın sağlamlığını yansıtmakla kalmıyor, aynı zamanda hem kurumsal hem de bireysel yatırımcılar arasında dijital varlıkların giderek daha fazla kabul gördüğüne ve benimsendiğine işaret ediyor.

Bitcoin spot ETF’leri ilgi ve sermaye çekmeye devam ediyor ve yatırımcılar ETF’lerin sağladığı geleneksel altyapı ve düzenleyici gözetimden yararlanırken kripto para piyasasına maruz kalmanın bir yolu olarak giderek daha fazla bu araçlara yöneliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail