Bitcoin

Bitcoin Fiyatında Yeni Beklenti: 6.000 Dolar Ve Altı

Bitcoin fiyatında yeni beklentiler kısa vadede fiyatların daha çok düşebileceğine işaret ediyor.

Bitcoin uzun vadeli olarak yatırımcılarına bile bu zamanda bazı soru işaretleri yaratıyor. Bitcoin fiyatında beklentiler kısa vadede 6.000 dolarlı fiyat seviyelerine işaret ederken, bir yandan ise piyasa hacmi ve fiyatının daha çok düşebilecek olduğu değerlendiriliyor.

Tom Lee ve bazı kripto para birimi analistlerine göre bu dönemde yatırımcılar büyük bir rekor beklememeli ve fiyatın rekor kıracağına dair iddialara inanılmamalı. Ancak bir grup yatırımcı fiyatların daha fazla yükselebileceğini iddia eden kimselerin dediğine inanarak bugünden yatırım yapmayı sürdürüyor ve kısa vadeli bu yıl sonuna kadar kazanç elde edeceklerini düşünüyorlar.

Ne kadar doğru, ne kadar yanlış bilinmez ancak 6.000 dolar beklentisinin olduğu bir dönemde 7.000 dolarlı fiyat seviyelerinden yatırım yapmanın son derece riskli olduğuna değiniliyor.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Fiyatı 6.000 Dolara Düşecek Mi? Analist Görüşleri Neler?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu