Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 10.000 Dolar, Fiyat Yükselebilecek Mi?

Bitcoin fiyatı 10.000 dolar altında seyrediyor.

Bitcoin fiyatı bugünlerde 10.000 dolar altında fiyata sahip ve bu yatırımcılara sorun yaratabilecek düşük bir fiyat olarak görülüyor. Kripto para yatırımcılarının kısa süre içerisinde beklediklerinden daha fazla yükselen altcoin fiyatlarının arkasından Bitcoin fiyatında yatırımcılar istedikleri ve beklediklerini bulamadılar. Bu da beraberinde birçok soruna neden oldu ve yatırımcılar yeni yatırım yapıp yapmamak konusunda kararsız kalmanın ötesinde zarar ettiler.

Birçok Bitcoin yatırımcısı 10.200 dolar seviyesinden yatırım yaparken 10.000 dolara düşüş olunca zarar etmiş oldular ve fiyatların bu kadar düşebilecek olduğu akıllarına gelmedi. Bitcoin fiyatının yükselmesi ile daha fazla kazanç elde etme isteği olan yatırımcılar bugün 10.000 dolar seviyesinden alım ve satışlar yapabiliyor. Fiyatın ne zaman yükseleceği ise belli değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu