Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı 10.000 Doları Gördü!

Bitcoin Fiyatı 10.000 Doları Gördü!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Türkiye saati ile saatler 17.20’yi gösterdiğinde kripto para birimi Bitcoin fiyatında 10.000 dolar seviyesi bazı kripto para borsalarında anlık olarak görüldü. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin değerinin yükseleceğini düşünürken, gün içerisinde birkaç yüz dolar değer kazanıp 10.000 doları görmesi beklenen Bitcoin’in fiyatında ciddi bir yükseliş olmayacağı ancak 10.000 dolar seviyesini görebilecek olduğu bugün sabah saatlerinde tahmin edilmişti.

Bitcoin fiyatı 10.000 doları birkaç dakika önce görse de hemen ardından 9.957 dolar seviyesine düşüş oldu.

Bitcoin yakın dönemde sağlıklı fiyat hareketi gösteremedi. Yatırımcıların büyük bir bölümü düşüşler ve yükselişlerin bir bütün halinde olduğunu ve bu tür olayların yaşanabileceğinin farkındalar. Bitcoin fiyatında yükseliş olması için yatırımcılar kadar balinalarda önemli.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları