Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 10.500 Dolara Geriledi, 11.000 Dolar Yakında!

Bitcoin fiyatı beklentileri aşarak 10.000 doların üzerine yükselmişti.

Kripto para yatırımcılarının merakla beklediği yeni yükselişler Bitcoin fiyatı ile birlikte başladı. Büyük kripto para birimi bir anda yükselişe geçti ve beklenmeyen gelişmeler oldu. Bitcoin fiyatında 10.000 doların altında düşüş beklentisi mevcutken 10.500 dolara yükselen fiyat 200 dolar kadar daha fazla değer artışı görüp çok sayıda yatırımcının ilgisini çekmeyi başardı. Bitcoin bugün 10.500 dolardan alıcı bulurken, fiyatın kısa süre içerisinde 11.000 dolara kadar yükselmesi bekleniyor. Bitcoin fiyatındaki mevcut yükselişlerin ne kadar süre boyunca devam edecek olduğu hakkında herkes merak içerisinde olsa da birçok analist 11.000 doların eğer herhangi bir aksilik olmaz ve göstergeler bozulmazsa bugün görünen durumun 11.000 dolar ve ardından 11.600 dolara kadar giden bir çizgi oluşturduğunu söylemekte.

Bitcoin fiyatındaki her bir yükseliş piyasada yatırımcıların elini bollaştırırken, yatırımcılar daha fazla alım ve satış seçeneğine sahip olabiliyor. Birçok kripto para yatırımcısının aklında kalan soru işaretlerinden olan Bitcoin fiyatı ne zaman rekor kıracak? Sorusu ise henüz belirsizliğini aynı şiddette korumaya devam ediyor ve herhangi bir yanıt bulunamayan sorulardan bir tanesi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu