Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 10.700 Dolara Düştü!

Bitcoin fiyatında düşüş sürüyor...

Nexo

Bitcoin fiyatı giderek düşerken, yatırımcılar piyasanın ne olduğuna ve ne olacak olduğuna dair beklentilerinin bir anda değiştiğini belirtiyor. Bitcoin fiyatı 11.400 dolar seviyesinde 10.700 dolar seviyesine düştüğü için bazı kimseler bu konuda ne olacağını ve fiyatların değişip değişmeyecek olduğunu merak ediyor. Fiyatlar giderek düşerken, bazı kripto para birimi yatırımcıları hemen satış yapma yolunu tercih etmeye başladı bile. Kripto para pazarında ciddi problemler boy gösterirken, yatırımcılar bu konuda ne olacak olduğunu geçmişte biliyordu ve bu seviyelerde yaşanan dengesizlikler sadece 2017 yılında tekrar etmişti.

14.000 dolar düzeyinden 10.400 dolar seviyesine kadar düşen Bitcoin, sonra tekrar 11.000 dolar seviyesine yükseldi ve kripto para birimi yatırımcıları bu konuda ne yapacak oldukları ile ilgili olarak bir takım kararsızlıklar yaşamaya başladı. Bitcoin fiyatındaki bu değer değişimleri kısa süre içerisinde etkisini panik satışlar olarak gösterdi ve kripto para birimi yatırımcıları büyük oranda piyasada satışlar yapmayı sürdürmeye başladılar.

10.700 dolar seviyesinden hemen sonra 10.200 doların çok önemli bir seviye olduğu ve bu seviyeye kadar yatırımcıların piyasayı dikkatli takip etmesi gerektiği ifade ediliyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı