Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 10.800 Dolara Geriledi, Yatırımcılar Doları İzliyor

Bitcoin fiyatı 10.800 dolarlı seviyelere gerilerken, dolar kuru ise yükselişe devam ediyor.

Dolar kurunda yaşanan yükseliş piyasaları karıştırdı. Yatırımcıların büyük bölümü Bitcoin’de yaşanan 200 doları aşan gerilemenin ardından daha büyük düşüş olup olmayacağını sorgularken, aynı zamanda beraberinde dolar kurunun 7.55 TL seviyesinden sonra yönünü ne yöne doğru çevirecek olduğunu düşünmeye başladılar. Bitcoin fiyatının yakın zamanda değer kaybetmesi ve kazanması beklentileri arasında büyük bir karmaşa bulunurken, çok sayıda yatırımcının aklında bazı soru işaretleri var.

Yatırımcılar, özellikle son günlerde Bitcoin fiyatının düşmeye devam edip etmeyeceğini sorgularken yaşanan anlık yükseliş çok sayıda yatırımcıyı sevindirmişti. Yatırımcıların beklentileri yükseliş yönünde olmasa bile 11.000 doları aşan Bitcoin fiyatı bazı yatırımcıları kendisine çekmişti.

Şimdi ise dolar kuru ve Bitcoin fiyatını yakından takip eden çok sayıda yatırımcı kazançlarının daha fazla artması için nasıl hamleler yapacaklarını araştırıyor.

Analistlerin görüşüne bakıldığında Türk Lirası yakın zamanda dolar kuru karşısında değer kaybetmeye devam edecek gibi görünürken, Bitcoin’de ise büyük düşüşler olması beklenmiyor.

*Bu içerik herhangi bir yatırım önerisi içermemektedir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu