bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı 10.800 Dolara Geriledi, Yatırımcılar Doları İzliyor

Bitcoin Fiyatı 10.800 Dolara Geriledi, Yatırımcılar Doları İzliyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dolar kurunda yaşanan yükseliş piyasaları karıştırdı. Yatırımcıların büyük bölümü Bitcoin’de yaşanan 200 doları aşan gerilemenin ardından daha büyük düşüş olup olmayacağını sorgularken, aynı zamanda beraberinde dolar kurunun 7.55 TL seviyesinden sonra yönünü ne yöne doğru çevirecek olduğunu düşünmeye başladılar. Bitcoin fiyatının yakın zamanda değer kaybetmesi ve kazanması beklentileri arasında büyük bir karmaşa bulunurken, çok sayıda yatırımcının aklında bazı soru işaretleri var.

Yatırımcılar, özellikle son günlerde Bitcoin fiyatının düşmeye devam edip etmeyeceğini sorgularken yaşanan anlık yükseliş çok sayıda yatırımcıyı sevindirmişti. Yatırımcıların beklentileri yükseliş yönünde olmasa bile 11.000 doları aşan Bitcoin fiyatı bazı yatırımcıları kendisine çekmişti.

Şimdi ise dolar kuru ve Bitcoin fiyatını yakından takip eden çok sayıda yatırımcı kazançlarının daha fazla artması için nasıl hamleler yapacaklarını araştırıyor.

Analistlerin görüşüne bakıldığında Türk Lirası yakın zamanda dolar kuru karşısında değer kaybetmeye devam edecek gibi görünürken, Bitcoin’de ise büyük düşüşler olması beklenmiyor.

*Bu içerik herhangi bir yatırım önerisi içermemektedir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları