Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 100.000 Dolar Olacak!

Morgan Creek‘in kurucu ortağı Anthony Pompliano iddia ediyor.

Kripto para birimi hakkında bir gün olsun fiyat iddiasının ortaya atılmadığı gün yok. Morgan Creek‘in kurucu ortağı Anthony Pompliano, bugün yeni bir fiyat iddiası ortaya atarak 100.000 dolar beklentisinin olduğunu ve 30 ay içerisinde 100.000 dolar fiyatı görecek bir yatırım aracından söz ettiğini açıkladı. Bitcoin fiyatı hakkında bazı yatırımcıların 30 ay içerisinde beklentisi bunun çok daha üzerinde bir rakam olsa da yatırımcıların bir bölümünün kripto para pazarı ile ilgili görüşü kadar bu iddialarda önemli.

Bitcoin fiyatının 10.000 doları gördüğü bugünden itibaren 30 ay içerisinde 100.000 doları görmesi için büyük bir değer kazanması ve yatırım taleplerinin onlarca kat artması gerekecek. Beraberinde Morgan Creek‘in kurucu ortağı Anthony Pompliano tarafından iddia edildiği gibi kolay olmayacak bu yükselişin arkasında balinalar destek verirse mümkün olabilecek. Eğer balinalar bu yükselişe destek vermezler ise fiyatların artması mümkün olmayabilir ve bu konuda bazı kripto para balinalarının destek yerine köstek olması mümkün. Zira piyasada her büyük yatırımcı fiyat artışlarından kazanç elde etmiyor, düşüş yolu ile kazanç elde eden büyük balinalar bulunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu