Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 11.000 Dolara Bir Süre Çıkamayabilir!

Bitcoin fiyatı uzunca bir süre olmasa da kısa süre içerisinde 11.000 dolara yükselemeyebilir.

Kripto para birimlerinin değeri son yılların en büyük merak konusu. Bitcoin yatırımcıları her yıl daha fazla rekor beklerken, Bitcoin her yıl daha farklı fiyat seviyeleri ve oranlarından yatırımcıları beklediklerinin tersini veya beklenmediklerini göstererek ya rekor kırıyor, ya da rekora yaklaşıp kalıyor. Bitcoin 1 sene öncesine göre bugün 10.000 dolardan daha yüksek fiyatı ile yatırımcılara güven verse de henüz bazı kripto para birimi yatırımcıları bu piyasaya kesin olarak güvenemiyor.

Kripto para birimlerinin değerinin düşebileceği korkusu ile hareket eden binlerce yatırımcı, beklentilerinin rekordan yana olduğunu ancak bu rekorun bu sene içerisinde kırılıp kırılamayacak olduğu konusunda kafalarında soru işaretlerinin olduğu sosyal medya platformlarından yayınlıyor ve tartışmalar başlatıyor.

Kripto para birimi analistlerine göre kısa süre içerisinde 11.000 dolar seviyesine yükseliş olamayabilecek olsa da bu yıl sonunda 11.000 dolar üzerinde 13.000 dolar ve daha yüksek fiyat seviyelerini görmek mümkün olabilir. Bugünlerde ise 10.330 dolar seviyesinden kendisine yeni alıcılar bulan ve satış yapılan Bitcoin bir süreliğine yatırımcıları düşüşler ve beklentiler arasında çok fazla kararsız bırakabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu