Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 11.400 Doların Üzerinde Seyrediyor

Bitcoin fiyatı 1 gün içerisinde 11.428 dolar seviyesine ulaşırken bu dakikalarda 11.420 dolardan alıcı arıyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin fiyatında son günler oldukça verimli geçiyor. Yatırımcılar, kurumsal yatırımcı olan Square’nin piyasaya girmesi ile beraber daha fazla yatırım yapma isteklerinden söz ederken, özellikle balinaların ters yönde eylemlerde en azından şimdilik bulunmuyor olmaları piyasada fiyatların yukarı yönde hareket etmesinin en temel sebebi olarak gösteriliyor.

Bitcoin fiyatını yükselten bu sebep dışında özellikle yatırımcıların son dönemde yükselişlere rağmen satışlarının az olup, alımlarının buna istinaden daha fazla olması fiyatı 11.400 doların üzerine taşıyan en önemli neden olarak görülmekte.

Bitcoin Fiyatında Beklenmedik Yükseliş

Bu dönemde özellikle bazı analistler fiyat düşüşü beklerken tam tersine yükseliş yaşanması piyasalarda olumlu haber olarak gösteriliyor. Bu durumun gelecek günlerde daha büyük fiyat artışlarını tetiklemesi yönünde beklentilerde mevcut.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu