Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 11.500 Dolara Geriledi: Piyasada 10.000 Dolar Endişesi Var Mı?

Bitcoin fiyatında gerileme devam ediyor.

Türkiye’den ABD’ye kadar son zamanda tüm Bitcoin yatırımcıları Bitcoin fiyatı ile ilgili olarak soru işaretlerine yanıt aramakta. ABD’li yatırımcılar özellikle bu dönemde beklentilerinin düşük olduğundan söz ederken, Türk yatırımcılar ise beklentilerin düşük ancak bekleme modunda olduklarını ifade etmekteler.

Kripto para birimlerinin genelinde bir düşüşten söz edilirken, özellikle bu düşüşlerin corona virüsü vakalarına bağlı olarak yaşanan bir düşüş olabileceğine de dikkat çekiliyor. Bitcoin fiyatının özellikle corona virüsünün bir anda patlaması durumunda çok daha fazla artabilecek olduğu, altın fiyatlarında yaşanan düşüş ile daha büyük değer kaybettiği belirtilmekte.

10.000 dolar beklentisinin bu dönemde bazı analistlerce iddia edildiği gibi 8.800 dolara kadar bir düşüş olabileceği bile iddia edilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu