Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 11.592 Dolara Yükseldi!

Bitcoin fiyatı gün ortasından hemen sonra 11.592 dolar seviyesine yükseldi.

Bitcoin fiyatı gün içerisinde 11.500 dolar seviyesinin altında seyrederken, bu dakikalarda 11.558 dolar seviyesinden alıcı arıyor. 11.592 dolara kadar yükseliş gösteren lider kripto para biriminin bu yükselişi bazı çevrelerde merak ve heyecan yaratırken, 12.000 dolar beklentisine haftalar sonra ilk kez bugün yaklaşıldığı belirtiliyor.

Yatırımcıların piyasalara bu kadar fazla talep göstermesinde kurumsal yatırımcıların girmesine bağlı oluşan güven duygusunun geldiği belirtilirken, bazı yatırımcılar ise kurumsal yatırımcı Squre’nin son hamlesinin kendilerinde Bitcoin’in geleceğine dair çok olumlu bir algı yarattığından söz ediyorlar.

12.000 Dolara Adım Adım

12.000 dolar seviyesine henüz ortalama 450 dolar kadar eksik olmasına rağmen gelecek olan olumlu haberlerin piyasalarda çok yüksek talep patlamasına ve haliyle 450 dolarlık ‘açığın’ kısa süre içerisinde kapanmasına yol açabileceği konuşuluyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu