Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 11.800 Dolar, Bayramda Piyasa Nasıl Olacak?

Bitcoin fiyatında 11.800 dolar fiyattan alıcı bulmak mümkün.

Bitcoin fiyatı 1 aydır yükselmeye devam ederken, son anda yaşanan düşüşler yatırımcıları korkutmuştu. 9.500 dolara kadar düşen Bitcoin fiyatının tekrar 11.800 dolara yükselmesi ve 12.070 dolara kadar yükseliş eğilimi göstermesi yatırımcılara piyasada moral olmuştu. Kripto para birimlerinin değerinde son yıllarda ciddi bir takım değişimler görmek mümkün olsa bile yatırımcılar açısından bu dönemde yaşanan fiyat değişimleri kripto para pazarında Bitcoin’in fiyat yükselişinde büyük rol oynadı.

Bitcoin fiyatındaki değer artışlarına bağlı bu dönemin ardından yatırımcılar bayram süreci boyunca neler olacağı ise merak ediliyor. Bitcoin fiyatının bayram süresince yükselmesi beklense de kripto para birimlerinin Türk yatırımcıların Kurban Bayramı 2019 Bitcoin fiyatı araştırmalarının azalacak olması nedeniyle Türk borsalarda daha az işlem olabilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu