Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 12.000 Dolara Yükseldi

Bitcoin fiyatı 12.000 dolara kadar yükseldi.

Lider kripto para birimi Bitcoin fiyatında bir süredir beklenen ve kafalarda karmaşaya yol açan 12.000 dolar direnci bir kez daha kırılmak için test ediliyor. Bazı borsalarda gün içerisinde 12.000 dolar seviyelerine kadar yükselen BTC tüm gözleri tekrar üzerine toplamış durumda.

Kripto para camiasında son dönemde özellikle en fazla konuşulan konulardan olan 12.000 dolar seviyesi ile ilgili özellikle de çok fazla sayıda Bitcoin yatırımcısının soru işaretleri mevcuttu.

Bu soru işaretlerinin ötesinde, kripto para camiasında en fazla merak edilen konulardan bir tanesi olan 12.000 dolardan sonra neler yaşanacağına dair sorular ise henüz yanıt bulamadı. 12.500 dolar bu aşamada en önemli direnç olurken bu seviyenin kırılmasıyla 13.000 ve 14.000 dolarların kısa sürede görülebileceği tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu