Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 6.900 Dolara Geriledi

Bitcoin fiyatında düşüş...

Bitcoin fiyatında bugün sabah saatlerinden itibaren düşüş yaşandı ve fiyat 6.900 dolar seviyesine kadar geriledi. Kısa süre içerisinde yaşanan bu fiyat düşüşünün sebeplerinden bir tanesi olarak dün yaşanan 50.000 BTC transferi gösterilirken, bir tarafta ise bu durumun yatırımcıları piyasaya bugünlerde güvenmemesinin bir gerekçe olduğu ,ddia edildi.

Bitcoin fiyatındaki bu düşüş ile beraber birçok yatırımcı soru işaretleri oluştururken, 6.900 dolara kadar gerileyen fiyat bazı yatırımcıları paniğe sürükledi. Dün yapılan anketlerde yatırımcıların büyük bölümü bugün gün içerisinde Bitcoin fiyatının düşeceği yönünde oy kullanmış, piyasada beklenmedik bir düşüş olacağı yönünde görüş bildirmişlerdi.

İlgili Haber
Yatırımcılar Bitcoin'de Yarın Beklenmedik Bir Düşüş Bekliyor!

Josh Roger ise bugünlerde düşüş olmasının mümkün olmadığını iddia etmişti ancak bugün fiyat 400 dolar kadar büyük bir değer kaybederek yatırımcıları üzdü.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu