Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 6600 Dolara Kadar Yükseldi! Güncel Direnç ve Destek Noktaları Neler?

Bitcoin fiyatı gün içerisinde volatil hareketlerini sürdürdü ve an itibarı ile 6600 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

Bitcoin fiyatı gün içerisinde bir aşağı bir yukarı hareket ederek adeta yatırımcısının başını döndürdü. Son 24 saat içerisinde 6150 dolar seviyelerine kadar düşüş yaşayan BTC fiyatı, yayın saatine göre 6600 dolar seviyelerine kadar yükseliş yaşadı.

Yatırımcısına gün içerisinde yüzde 7’lik bir kar fırsatı sunan BTC’de herkes düşüş beklerken yükseliş yaşanması birçok yatırımcıyı şaşırttı. 6300 dolar seviyesinin aşılmasından sonra hızla ivmelenen BTC fiyatının önündeki en önemli direnç seviyeleri 6600 ve 6900 dolar.

Destek seviyeleri ise güncel olarak 6300 ve 6150 dolar seviyeleri olurken, en önemli destek seviyeleri ise 5800 ve 5600 dolar seviyeleri. Birçok uzmana göre ise dip nokta 5200 dolar seviyeleri olarak görülmekte.

Bitcoin (BTC) 1 Saatlik Grafik – Kaynak: Tradingview

Bu dönemde yatırım yaparken FOMO (fırsatı kaybetme korkusu) etkisine kapılmadan sistemli ve planlı bir şekilde yatırım yapmak son derecek önemli.

Bitcoin fiyatını anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz: Bitcoin fiyatı

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu