Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 7.000 Dolara Gidiyor

Bitcoin fiyatı yeniden 6.900 dolar seviyesinin üstünü anlık olarak görse de daha sonrasında geri çekildi.

Kripto para yatırımcıları son dönemde beklemedikleri yükseliş ve düşüşlerin sonucunda neler yapabileceklerini merak ediyorlar.

Bir yükselen, bir düşen Bitcoin fiyatı nedeniyle özellikle yatırımcılar soru işaretlerine yanıt ararken, bazı yatırımcılar ise bugün 6.650 dolara geriledikten sonra 6.990 dolara doğru yükselişe geçen Bitcoin’in ne kadar yükseleceğini merak ediyor.

Bu süreçte 6900 dolar seviyesi önemli direnç olarak görülürken günlük kapanışta bu seviyenin üzerinde kalınması durumunda, 7450 dolar seviyesi göz önünde bulundurulabilir.

Ancak bu seviye üzerinde kapanış olmaması durumunda 5800 dolar seviyelerine gerileme fikri hala güncel olarak duruyor. Özellikle halving dönemine az bir zaman kala riskli olan piyasada yatırım yaparken FOMO’ya kapılmamak, stop-limit emir kullanmak ve destek,direnç noktalarına göre hareket etmek son derece önemli.

Öte yandan piyasa hacmi 200 milyar doların altında seyrederken, 190 milyar dolarlık piyasa hacmi yatırımcılara bu dönemde pek de fazla güven vermiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu