Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 7.200 Doları Gördü!

Bitcoin fiyatı yatın saatine göre 7200 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

Bitcoin fiyatı gün içerisindeki yükselişlerine devam ederek çok önemli görülen 6900 doları geride bıraktı. Yayın saatine göre 7.200 dolar seviyelerine kadar ivmelenen BTC, son 24 saatte yatırımcısına yüzde 15 kar fırsatı sunmuş oldu.

Daha önceki analizlerimizde de bahsettiğimiz önemli direnç olan 6900 dolar an itibarı ile kırıldı. Bu süreçte günlük kapanışta eğer BTC bu direnç üzerinde tutunmayı başarırsa önündeki ilk önemli direnç güncel olarak 7450 dolar seviyeleri.

Fiyatın yükselmesinden sonra genel kripto para piyasa hacmi 198 milyar dolara kadar yükselirken 200 milyar dolarlık eşiğin aşılmasına çok az bir fark kaldı. BTC hakimiyeti ise anlık olarak yüzde 65.5 seviyesinde.

Bitcoin fiyatını anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz: Bitcoin fiyatı

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu