Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 8.100 Dolara Yükseldi, Bir Sonraki Hamle 9.000 Dolar Mı?

Bitcoin'de yeniden yükselişler başladı.

Yakın zamanda piyasada kripto para birimi fiyatlarında artış olabileceği iddia edilmişti. Kısa süre içerisinde fiyatların ne kadar yükselebileceği merak konusu olurken yatırımcıların büyük bir bölümü kripto para yatırımı konusunda erken vadede kazanç elde edip edemeyecekleri konusunda soru işaretlerine düşmüş ve bu konudan dolayı yatırım yapıp yapmamak konusunda soru işaretlerine sahip olmuşlardı.

Bitcoin’in kısa süre içerisinde 2020 yılında beklenmedik bir şekilde 8.100 dolara kadar yükselebilmesi ise bazı yatırımcıları şaşırttı.

Yatırımcılar gün içerisinde 8.100 doların görülmesinin İran etkisinden kaynaklandığını düşünürken, bir grup yatırımcı ise balinaların 2020 için harekete geçtiklerini iddia etti. Ayrıca ABD ve İran krizinden dolayı olan fiyat yükselişinin akabinde FOMO etkisi ve halving fiyatlanmasının da tetiklendiği düşünülüyor.

Kripto para piyasasının genel hacmi son yükselişten sonra 213 milyar dolara yükselirken BTC hakimiyeti de 68,7 seviyelerine yükselmiş durumda.

Bitcoin’de yakın zamanda yükseliş devam edecek gibi görünse de kısa vadede neler yaşanabileceği merak konusu.

İlgili Haber
Bitcoin İçin Analistler Ne Diyor? Sıradaki Beklenti Ne? Halving Fiyatlanması Başladı Mı?

Kripto para fiyatlarını anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz: bitcoinsistemi.com/kripto-para-anlik-fiyat/

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu