Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 8.100 Doların Üzerine Çıktı

Son günlerde değer üzerine değer kaybeden BTC gün içerisinde yükseliş yaşadı.

Varlıklı çok sayıda kripto para birimi yatırımcısı karar vermekte zorlanırken, birçok yatırımcı ise alım ve satım yapıp yapmamak ile ilgili endişe etmeye başladı. Bugün 300 doların üzerinde değer kazanarak 8.100 doları geçen Bitcoin yatırımcılarına dün aniden kaybedilen 400 doları geri vermiş oldu. Bitcoin fiyatında dün gün sonuna doğru 400 dolar ani düşüş yaşanması ani satışlara neden olmuş, ardından 200 dolar değer kazancı ile fiyat 7.800 dolar seviyesine kadar yükselmişti.

8.000 dolar beklentisi devam ederken, birçok kripto para yatırımcısı ise 8.000 dolar olması durumunda Bitcoin’lerini satmayacaklarını, yeni alımlar yapmayacaklarını ve beklemeye geçeceklerini ifade etmişti. Şu anda 8.100 doların üzerinde fiyatlanan BTC, yatırımcısını biraz olsun rahatlattı.

Analizimizde bahsettiğimiz trend çizgisinin şu an için üzerinde olan BTC fiyatı, günlük ve haftalık kapanışta bu seviyenin üzerinde kalırsa yükselişlerin devam etmesi muhtemel.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Genel Trend Çizgisini Bozdu Mu? Beklenen Seviyeler Neler?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu