Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı 8.400 Dolarda Kaldı!

Bitcoin Fiyatı 8.400 Dolarda Kaldı!

Takip et

Bitcoin fiyatının kısa vadede yatırımcılar için kayıplar yaşattığı görülürken, kripto para birimi yatırımcıları fiyatların daha fazla düşebileceğinden endişeli. Bitcoin fiyatının yükselecek mi, yoksa düşecek mi olduğu hakkında soru işaretleri artarken, çok sayıda kripto para yatırımcısı 8.400 dolardan alım yapmanın doğru olup olmadığı konusunda kendilerine verilecek öneri ve tavsiyelerin bundan sonraki süreçte daha önemli olduğunu ve daha fazla yatırımcının kararlarını etkileyeceğini düşünüyor.

Bitcoin fiyatındaki düşüş eğiliminin bu seviyede takılarak devam etmesi piyasada balinalar ve yatırımcıların yaptıkları nedeniyle olduğu tahmin ediliyor. Bitcoin fiyatının yakın zamanda düşüş eğiliminin son bulması mümkün olsa da kısa vadede yatırımcıların daha fazla dikkatli olmaları ve yatırımları daha iyi kontrol etmeleri öneriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları