Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 8.600 Doların Altına Düşüyor

Bitcoin'de fiyat yeniden düşüşe geçti.

Kripto para birimi Bitcoin fiyatında yatırımcılar beklemedikleri yeni bir düşüş ile karşı karşıya kalıyor. Bitcoin bugün yeniden düşüşe geçti ve kripto para pazarında yatırımcılara yeniden bir panik yarattı. Piyasada son dönemde düşüşler yerini fiyat-piyasa hacmi yükselişlerine bırakırken kısa vadede yeniden bir 8.500 dolar altına düşüş yaşanıp yaşanmayacak olduğu endişesi gündeme geldi. Birçok kripto para yatırımcısı fiyatların daha çok düşebilecek olduğu düşüncesi ile elindeki Bitcoin’i satıp satmamak konusunda kararsızlığa düşerken, bazıları ise bu fiyat seviyesinden alım yapmanın uygun olmadığını düşünüyor.

8.550 dolara kadar düşen Bitcoin fiyatının gün içerisinde 8.500 dolar altına düşüp düşmeyeceği hakkında bazı soru işaretleri bulunuyor. Bu soru işaretlerine yanıt ise henüz maalesef bulunmuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu