Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 8.600 Doların Altına Düşüyor

Bitcoin'de fiyat yeniden düşüşe geçti.

Kripto para birimi Bitcoin fiyatında yatırımcılar beklemedikleri yeni bir düşüş ile karşı karşıya kalıyor. Bitcoin bugün yeniden düşüşe geçti ve kripto para pazarında yatırımcılara yeniden bir panik yarattı. Piyasada son dönemde düşüşler yerini fiyat-piyasa hacmi yükselişlerine bırakırken kısa vadede yeniden bir 8.500 dolar altına düşüş yaşanıp yaşanmayacak olduğu endişesi gündeme geldi. Birçok kripto para yatırımcısı fiyatların daha çok düşebilecek olduğu düşüncesi ile elindeki Bitcoin’i satıp satmamak konusunda kararsızlığa düşerken, bazıları ise bu fiyat seviyesinden alım yapmanın uygun olmadığını düşünüyor.

8.550 dolara kadar düşen Bitcoin fiyatının gün içerisinde 8.500 dolar altına düşüp düşmeyeceği hakkında bazı soru işaretleri bulunuyor. Bu soru işaretlerine yanıt ise henüz maalesef bulunmuyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu