Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 9.050 Dolarda İşlem Görüyor

Kripto para birimi Bitcoin fiyatı 9.050 dolar seviyesinde işlem görüyor.

9.100 dolar seviyesinin altına gerilemesinden bir süre sonra 9.029 dolara kadar düşen Bitcoin fiyatı bugün ise 9.050 dolardan işlem görüyor. Tüm dünyada haftanın tatil günü olması nedeniyle özellikle çok yüksek tutarlı işlemler yapılmazken, bugün gün içerisinde fiyat dengesinin kendisini koruduğu ve 9.000 dolar altında bir seviyenin görülmesini engellediğinden söz ediliyor. Yatırımcılar kısa vadede çok fazla kazanç beklentisine girmezken, özellikle 9.050 dolardan sonra 9.000 dolar altına düşüş yaşanabilecek olduğu endişesi az da olsa devam etmekte.

Bitcoin fiyatının kısa süre içerisinde 9.300 dolardan 9.000 dolar sınırına gerilemesinin sebebi olarak özellikle de ABD ve tüm dünyada etkili olan corona virüsüne yakalanan kişi sayısının artması, IMF gibi kurumların ekonomik belirsizlik açıklamaları ve bunun yanında hisse senetlerinin tüm bu olanlara rağmen çok iyi değer kazanarak altın fiyatlarının bir anda yükselmeye başlaması sebep olarak gösterilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu