Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 9.800 Dolara Yükselirken Altcoinler Düşmeye Devam Etti

Bitcoin fiyatı sabah saatlerinden itibaren yükselişe geçti.

Nexo

Bitcoin fiyatında yükseliş tekrar başlamışa benzese de henüz çok büyük bir yükseliş yaşanmadı. Bitcoin fiyatındaki değer kayıpları son birkaç gündür 300 doların üzerinde seyrediyor ve yatırımcılar 9.400 dolar seviyesinden bir sonraki adım olarak 9.000 dolar ve altında fiyat seviyelerini görebilecek olduklarını düşünüyordu.

Bitcoin fiyatında bir süredir düşüş öngörülmüş ve yatırımcılar kripto para piyasasında beklemedikleri sorunlar ile karşı karşıya kalmalarının hemen ardından fiyatların daha çok düşecek olduğunu düşünerek piyasadan çıkmaya başlamıştı. Bitcoin fiyatı 9.800 dolara yükselirken, altcoinler düşüş eğiliminde olduğu için piyasada büyük bir fiyat yükseliş hamlesi bu dönem için beklenmese de 200 dolar daha kazanması halinde Bitcoin tekrar 10.000 dolara yükselmiş olacak ve bu da yatırımcıların beklediği bir fiyat seviyesi.

10.000 doların büyük önemi olduğunu belirten kripto para birimi yatırımcıları, kısa vadede bile kazançlarının artması için en önce 10.000 doların sonra daha farklı fiyat seviyelerine çıkışlar olmasını öngörüyor. Bitcoin’in fiyatında 200 dolar değerin ne zaman kazanılabileceği hakkında ise yatırımcıların aklında birçok soru işareti var ve bu soru işaretleri giderek daha fazla artıyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı