Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Hayal Kırıklığına Uğratıyor: 7.850 Dolara Düştü!

Bitcoin fiyatı yatırımcılarını birer kez daha hayal kırıklığına uğrattı ve başladığı yere tekrar geri döndü.

Bitcoin fiyatı son yatırımcılarının bile tepkisini çekmeye başladı. Son günlerde büyük oranlarda bir satış hamlesi olduğu öğrenilen piyasada özellikle büyük balina olarak adlandırılan kişilerin ellerindeki Bitcoin varlıklarının bir kısmını satış yapmalarının ardında ciddi düşüşler getirdiği belirtildi. Kripto para pazarındaki gelişmeler kısa vadede yatırımcılardan yana iyi olmazken, yatırımcıların büyük bir bölümü kripto para birimi pazarının daha çok değer kaybedebilecek olduğunu düşünüyor. Bitcoin fiyatının ne kadar süre düşecek olduğu ve ne kadar süre sonra tekrar birden yükseliş hamlesine girecek olduğu ise soru işaretlerine gebe.

7.850 dolara kadar gerileyen Bitcoin için bundan sonra düşüş rallisi dönemi açılmış olabilir ve beklenen 7.300 dolar, ardından 6.850 dolar ve 6.300 dolara doğru büyük bir düşüş yaşanması an meselesi bile olabilecektir.

Kripto para pazarında yaşanan bu fiyat düşüşü yatırımcılardan tepki çekerken, birçok kripto para yatırımcısı da fiyatın düşüşünün durdurulması gerektiğini ve daha fazla düşüş olmasına büyük balinaların engel olması gerektiğini belirtiyor. Yatırımcılar kendilerinin gerekirse sonsuza dek kripto para piyasasından çıkabileceklerini de sözlerine eklemiş durumdalar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu