Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 8.000 Dolar Altına Geriledi

Bitcoin fiyatında düşüş eğilimi sürerken, kripto para yatırımcıları 7.900 dolardan satış yapıyor.

Kripto para birimi piyasası son günlerde değer kaybetmeyi sürdürürken, çok sayıda kripto para birimi sahibi fiyatların daha fazla düşebilecek olduğunu düşünüyor. Bitcoin fiyatı 7.909 dolarla 8.000 dolar altına düşerken, ardından ise tekrar yükseldi. Kripto para birimi yatırımcıları fiyatların yükselip yükselmeyecek olduğu konusunda merakla soru işaretlerini gidermeye çalışırken, 7.900 dolardan sonra 7.000 dolara düşüş yaşanması riskinin ne kadar olduğu hakkında yatırımcılar endişeli.

Bitcoin fiyatının yükselmesini bekleyen ancak tam tersi düşüşler ile karşılaşan kripto para birimi yatırımcıları fiyatların düşmesi ile ellerindeki Bitcoin’leri çıkarmaya başladılar. Bitcoin’i 9.000 dolara yükseltebilecek bir neden kısa süre içerisinde ortaya çıkmaz ve yeni yatırımlar yapılmazsa bir takım panik satışlar artabilir.

*Her borsada Bitcoin fiyatı farklılık gösterebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu