Bitcoin

Bitcoin Alanlar Fiyat Düşüşlerinden Mutsuz!

Bitcoin alan yatırımcıların son fiyat düşüşlerinden mutsuz oldukları ve bugün gün içerisinde 750 dolardan yüksek olan düşüş sebebiyle yatırımlarını elden çıkarmayı düşünmeseler bile daha büyük düşüşler yaşanmasından endişe ettikleri belirtildi.

Bazı yabancı kaynaklarda yatırımcılar gün içerisinde yaptıkları konuşmalarda Bitcoin fiyatının düşebilecek olduğunu bekledikleri ama bu kadar büyük bir düşüş beklemediklerini ifade etmeye başladılar. Bitcoin fiyatının yakın zamana kadar düşecek olduğu hakkında bazı analistlerin iddiası vardı ancak bu kripto para analistleri fiyatın 7.300 dolar seviyesine gerileyebilecek olduğunu 7.500 dolardan sonra daha büyük kaosun yaşanmasının mümkün olabilecek olduğunu düşünüyorlardı.

Bitcoin fiyatındaki değişim bazı kripto para birimi yatırımcılarını üzerken, bazılarını ise memnun etmeyi sürdürüyor.

Kripto para yatırımcıları fiyatın daha çok değişebilecek olduğunu düşünürken, bir yandan ise fiyatın daha çok değer kazanmasının mümkün olup olmayacak olduğu hakkında soru işaretlerine yanıt arıyorlar. Analistler ise her zamanki gibi sessiz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu